Financieel
- Prijs
- € 209.000,00
- Onder BTW stelsel
- Nee
- Beschikbaarheid
- Mits inachtneming huurders
Mooi, verzorgd appartement (68,20m² incl terras), gelegen op een A-locatie in één van de mooiere torens van Antwerpen.
Gelegen op de 15de verd biedt dit appartement u een fenomenaal uitzicht! Bij het betreden van dit appartement voelt u direct de aangename sfeer die er hangt, mede gecreëerd door de warme parketvloer, hoge plafonds, de lichtinval en het uitzicht.
De compacte doch volledig uitgeruste open keuken (vaatwasser, kooplaat, dampkap, oven en koelkast met vriesvak) vormt een mooi geheel met de woonkamer. Zowel vanuit de woonkamer als vanuit uw slaapkamer heeft u toegang tot het terras waar u vanaf de vroege namiddag tot de avond van de zon kan genieten. Over het ganse appartement ligt er een parketvloer die het geheel een luxueuze en gezellige uitstraling geeft. De badkamer, voorzien van inloopdouche, lavabo en toilet is ruim en werd afgewerkt met een makkelijke te onderhouden kunststofvloer die aangenaam aanvoelt. Om het appartement compleet te maken is er nog een bergruimte met aansluiting voor uw wasmachine. Eveneens inbegrepen twee fiets-stalplaatsen (532 en 533).
Kortom een tip top in orde appartement met ruim terras, leuk uitzicht, zon én vlot bereikbaar met de wagen en openbaar vervoer. Momenteel verhuurd tot 31 januari 2024. Opbrengst +/- €680 in pool-systeem.
Op zoek naar een eigen plek, een pied à terre, een studentenverblijf of investering? Gevonden! Alg kosten eigenaar: ++/- €111/maand incl verwarming.
Interieurfoto's van een ander maar identiek appartement.